Sigil – Ücretsiz E Kitap Hazırlama Programı

 Sigil – Ücretsiz E Kitap Hazırlama Programı

Sigil – Ücretsiz E Kitap Hazırlama Programı

Programı İndirme Bağlantısı: https://sigil.softonic.com.tr

E-kitaplar oluşturma ve düzenleme için kullanıcı dostu bir yol

Sigil .EPUB formatında dosyalar için ücretsiz, açık kaynaklı bir e-kitap editörüdür.

E -kitaplar oluşturmak veya düzenlemek için bir .EPUB editörüne ihtiyacınız varsa, Sigil’den daha kötü bir şey yapabilirsiniz. Bu, temiz, net ve en önemlisi, .TXT, .HTML ve .EPUB biçimindeki e-kitapları içe aktarmanıza ve düzenlemenize ve bunları dışa aktarma için .EPUB’a dönüştürmenize izin veren ücretsiz bir uygulamadır.

İlk kez e-kitaplarınızı düzenlemek olsa bile, Sigil size herhangi bir sorun vermez. Çoklu sekmeli arayüz, kod görünümü, kitap tarayıcısı, doğrulama sonuçları ve elbette WYSIWYG görünümü dahil olmak üzere çeşitli görünümlerle basit ve hassas bir şekilde düzenlenmiştir, böylece son ürünün nasıl görüneceğini tam olarak bilirsiniz.Teknik açıdan Sigil, düzenlemeyi daha kolay hale getiren bir dizi güzel işleve sahiptir. Bir içerik (TOC) editörü , .EPUB doğrulama ve gerçekten güzel bir HTML düzenliözelliği vardır. Orada daha fazla işleve sahip e-kitap editörleri olmasına rağmen, bunların hepsi bu kadar hoş değil. Epub editörünüz için temel bir özellik yelpazesinden memnunsanız, Sigil sizin için olanıdır.Sigil, bir flaşta harika e-kitaplar üretmenizi sağlayacak bir GPL epub yaratıcısı ve dönüştürücüsüdür.
AVANTAJLAR
  • Açık kaynak ve ücretsiz
  • Çok kullanıcı dostu
  • Ekstra düzenleme özellikleri
DEZAVANTAJLAR
  • Birçok formatı desteklemiyor

Bonus: Örnek Sigil Eğitim Video

Sigil – Ücretsiz E Kitap Hazırlama Programı yazısı ile beraber diğer  eğitim yazılarımıza https://www.ekaynaklar.com/category/egitim-dosyalari/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın