Kendi Düşen Ağlamaz Dizisi Hakkında Merak Edilenler

Kendi Düşen Ağlamaz

Yapımcı: NGM

Yönetmen: Emre Kabakuşak & İnci Balabanoğlu

Senaryo: Gülbike Sonay Üte & Tuna Kıygı (aynı adlı kitaptan uyarlama)

Konusu;

Prensesler gibi büyüyen güzeller güzeli Alize (Tumbar) ile hayatın her türlü çilesini çekmiş, hayalleri elinden alınmış bıçkın delikanlı Serkan’ın (Koçak) bir kaza sonucu tanışmasıyla başlar her şey… Alize’nin doğum gününde hayatına giren Serkan, Alize’ye hayatın bir armağanı mı olacak, yoksa onun en büyük sınavı mı olacak? Babasının evleneceğini öğrendiğinde ona ders vermek için küçük, minicik bir oyun oynamak isteyen Alize, başına geleceklerden habersizdir. Kendini bir anda bambaşka bir hayatın içinde bulan Alize’nin önünde artık iki yol vardır. Ya oyunu, yeni kurallarına göre oynayacak ya da havlu atacaktır. Pes etmek nedir bilmeyen inatçı mı inatçı Alize; en az kendisi kadar inatçı ve bir o kadar da gözü kara Serkan’ın karşısında ne yapacak? Kızımız kendisinden beklenmeyen bir azimle yeni hayatına ayak uydurmaya çalışırken Serkan’ın sakladığı sır ortaya çıkacak mı?

Oyuncular;

Hakan Yılmaz (Nurettin)

Oyuncu, yönetmen, seslendirme sanatçısı. 6 Aralık 1969 tarihinde Rize’de doğdu. Daha ilkokul sıralarındayken piyeslerde oynamaya başladı. Lise yıllarında dans dersleri aldı ve daha sonra da 3 yıl dans dersleri verdi. Konservatuara girmek istedi ancak kazanamadı. Amatör tiyatro grupları ile okullarda çocuk oyunlarında oynadı. 1988 yılında 18 yaşındayken TRT’deki Pazar 88 ile ilk kez ekrana çıktı. Askerlik görevi sırasında 15 ay fotoğrafçılık ve animasyon ekibinde görev alıp gösteriler yaptı. Askerlik bitince de Antalya’ya yerleşti ve orada çizgi tiyatrosunda 2 yıl oynadı. Televizyonda Çizgi Show adlı programda yer aldı. Hakan Yılmaz, tiyatro çalışmaları yanı sıra 1996 yılından itibaren Başka İstanbul Yok, Hayat Bilgisi, Avrupa Yakası, Pis Yedili, Koca Koca Yalanlar, Kendi Düşen Ağlamaz gibi çeşitli film ve dizilerde rol aldı. Yeni projelerde yer almayı sürdürmektedir.

Selen Soyder (Sinem)

Selen Soyder, 26 Aralık 1986 yılında İzmir / Alsancak’ta doğdu. Selen Soyder’in ailesi Yanya göçmenidir. İlkokul, ortaokul ve liseyi (Selma Yiğitalp Lisesi) İzmir’de bitirdi. 2006 yılında Miss Mofel Of Turkey yarışmasında Türkiye’nin en iyi modeli seçildi ve Miss Bikini Of The Universe yarışmasında Çin Halk Cumhuriyetî’nde ülkemizi temsil etti. İlk 5’e giren Soyder,ülkemize “En iyi milli kostüm ödülü”nü de getirdi. Selen Soyder , 2007 yılında Star TV’nin düzenlediği ve 1200 kişinin başvurdugu Türkiye Güzellik Yarışması Miss Turkey’de Türkiye Güzeli seçildi ve Türkiye’yi Miss World 2007’de 106 ülkenin içinde Çin’in Sanya adasında temsil etti. İlk 5’e giremedi. Selen Soyder , 2007 yılında Vakko’nun modeli olmuştur. Daha sonra dil eğitimi için Kanada’ya giden Soyder 2009 yılında Türkiye’ye döndü.Babasının isteği üzerine spikerlik kursuna yazıldı ve Star TV’de staj yapmaya başladı. Selen Soyder , 2010 yılında FOX TV’de yayınlanan Yer Gök Aşk dizisinde başrolde oynamıştır, canlandırdıgı Toprak karakteriyle Lale Devri isimli diziye geçerek Türk dizi tarihinde bir ilki gerçekleştirmiştir.

Eylül Tumbar (Alize)

Sinema ve dizi film oyuncusu. 2002, İzmir doğumlu. İzmir Ekonomi Üniversitesi Sinema ve Dijital Medya Bölümü mezunudur. Eylül Tumbar, 2023 yılından itibaren Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?, Kendi Düşen Ağlamaz gibi çeşitli dizilerde rol aldı. Yeni projelerde yer almayı sürdürmektedir.

Enes Koçak (Serkan)

Model, dizi film oyuncusu. 1999, İstanbul doğumlu. 2022 Miss&Mr Model yarışmasında birinci olmuştur. Yakışıklılığı ve fiziğiyle ön plana çıkan Enes Koçak, modellik çalışmaları yanı sıra 2022 yılından itibaren Hakim, Kraliçe gibi çeşitli film ve dizilerde rol aldı. Yeni projelerde yer almayı sürdürmektedir.

Yonca Şahinbaş (Esma)

Yonca Şahinbaş 6 Temmuz 1972 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Yonca Şahinbaş, 1994’te Mimar Sinan Üniversitesi, Devlet Konservatuvarı, Tiyatro Bölümü’nü bitirdi. Sanatçı Mahmut Cevher’in kızı olan Yonca Şahinbaş, Bakırköy Belediyesi Tiyatrolarındaki görevinin yanı sıra sunuculuk da yapan sanatçı, sinema ve dizi filmlerde oyunculuk yaptı.

Hivda Zizan Alp (Serap)

9 Kasım 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Keman Bölümü, ardından Haliç Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Hivda Zizan Alp özellikle reklam filmleri ile tanınmaktadır. Ancak son dönemde dizilerde de boy gösteren oyuncu Hivda Zizan Alp, “Yeşil Deniz” ve “Fi” dizileriyle tanınmaya başlamıştır.

Sait Genay (Hayri)

Tiyatro, sinema ve dizi film oyuncusu, Seslendirme sanatçısı. 20 Mart 1953, İstanbul doğumlu. İstanbul Belediye Konservatuvarı mezunu. İstanbul Belediyesi Şehir Tiyatrosunda uzun yıllar çalışan Sait Genay, 1992 yılından itibaren Burnumu Keser misiniz?, Sakarya Fırat ve Sen Anlat Karadeniz, Baraj, Yargı, Gül Masalı gibi çok sayıda film ve dizide rol aldı.  Sen Anlat Karadeniz dizisinde hayat verdiği Osman Hopalı karakteri ile de çok sevilen Sait Genay, aynı zamanda seslendirme sanatçısıdır. Yeni projelerde yer almaya devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir