You are currently viewing İKSAD Uluslararası Yayınevi – Açık Erişim Yayınları

İKSAD Uluslararası Yayınevi – Açık Erişim Yayınları

İKSAD Uluslararası Yayınevi – Açık Erişim Yayınları

2010 yılında kurulan İktisadi Kalkınma ve Araştırmalar Derneği’nin bir iştiraki olarak 2014 yılından beri ilkeli bilimsel yayıncılık anlayışı ile faaliyetlerini sürdüren İKSAD Uluslararası Yayınevi, bugüne kadar Asya’dan Amerika Kıtasına kadar farklı coğrafyalardan yerli ve yabancı yazarlara ait farklı dillerde (Türkçe, İngilizce, Rusça, Arapça, Çince, Bengalce …) ve pek çok disiplinden (Sosyal ve Beşeri bilimlerden Sağlık bilimlerine ..) 1000’in üzerinde nitelikli bilimsel kitabı akademi dünyasına kazandırmıştır.

Yayınladığımız kitapların tamamı (PDF formatında) açık erişim şeklinde ücretsiz olarak araştırmacıların istifadesine sunulmaktadır. Kütüphanemizdeki dilediğiniz kitabın tam versiyonlarına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz ve sınırsız şekilde indirebilirsiniz.

Not: İKSAD Yayınevi, 16.01.2020 tarihinde Resmi Gazetede yayınlanan “Akademik Teşvik Ödeneği Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik” ve ÜAK 19.11.2019 tanımına göre 7 yıllık TANINMIŞ ULUSLARARASI YAYINEVİ kategorisinde yer almaktadır.

YAYINLAR
EĞİTİM BİLİMLERİ ALANINDAKİ KİTAPLARIMIZ
FEN BİLİMLERİ VE MATEMATİK KATEGORİSİNDEKİ KİTAPLARIMIZ
F
İLOLOJİ KATEGORİSİNDEKİ KİTAPLARIMIZ
GÜZEL SANATLAR KATEGORİSİNDEKİ KİTAPLARIMIZ
İLAHİYAT ALANINDAKİ KİTAPLARIMIZ
MİMARLIK VE TASARIM KATEGORİSİNDEKİ KİTAPLARIMIZ
MÜHENDİSLİK KATEGORİSİNDEKİ KİTAPLARIMIZ
TIP VE SAĞLIK BİLİMLERİ KATEGORİSİNDEKİ KİTAPLARIMIZ
SOSYAL, BEŞERİ VE İDARİ BİLİMLER KATEGORİSİNDEKİ KİTAPLARIMIZ
SPOR BİLİMLERİ KATEGORİSİNDEKİ KİTAPLARIMIZ
ZİRAAT, ORMAN VE SU ALANINDAKİ KİTAPLARIMIZ

İKSAD Uluslararası Yayınevi – Açık Erişim Yayınları yazısı ile beraber Diğer yazılarımıza https://www.ekaynaklar.com/category/dijital-kutuphaneler/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın