Güneş Tutulması Dizisi Oyuncuları ve Dizi Hakkında Merak Edilenler

Güneş Tutulması Dizisi Oyuncuları ve Dizi Hakkında Merak Edilenler

Atv’nin yeni dizisi Güneş Tutulması oyuncuları açıklandı. Güneş Tutulması oyuncu kadrosunda İbrahim Çelikkol erkek başrol oyuncusu olarak yer alacak. Kadın başrol oyuncusu hala belli olmayan Güneş Tutulması dizisinin yapımcısı NGM Medya olacak. Son dönemde Kendi Düşen Ağlamaz, Bir Küçük Gün Işığı, Kaderimin Oyunu, Kardeşlerim ve Sefirin Kızı dizilerini çeken yapımcı NGM Medya Güneş Tutulması  dizisi ile 2023 2024 yeni sezonuna damga vurmak istiyor.

Güneş Tutulması dizisinin yönetmeni Emre Kabakuşak olurken Güneş Tutulması dizisinin senaristleri Nuray Uslu ve Ayça Mutlugil olacak.

Güneş Tutulması Oyuncuları

İbrahim Çelikkol

Güneş Tutulması oyuncusu İbrahim Çelikkol dizi de erkekliğine laf getirmeyecek bir adam olarak yer alacak

Son olarak Kuş Uçuşu dizisi ile Netflix’e dizi çeken usta oyuncu İbrahim Çelikkol Güneş Tutulması Oyuncusu olmayı kabul ederek Bir Zamanlar Çukurova  ve Doğduğun Ev Kaderindir dizilerinden sonra ana akıma yeni bir dizi çekecek. 4 Şubat 1982 de İzmit doğumlu olan İbrahim Çelikkol 41 yaşındadır. Milli basketbolcu olan İbrahim Çelikkol Osman Sınavla ile oyunculuk kariyerine adım atmıştır. Müthiş fiziği ve oyunculuk yeteneği ile her zaman popüler bir oyuncu olan İbrahim Çelikkol son dönemde Muhteşem İkili ve Siyah Beyaz Aşk gibi dizilerde yer alarak başarısına başarı katmıştır. İbrahim Çelikkol Mihre Mutlu ile evlidir. Güneş Tutulması Oyuncu kadrosunda yer alacak İbrahim Çelikkol 1.87 metre boyunda ve 80 kg ağırlığındadır.

Güneş Tutulması dizisi çekimlerinin ekim 2023 de başlaması ve Güneş Tutulması dizisinin yayın kasım 2023 de başlaması planlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir