En Hamarat Benim Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

En Hamarat Benim Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Hafta içi her gün FOX TV ekranlarında yayımlanan En Hamarat Benim programında birbirinden yetenekli ev hanımları yarışmacı olarak katılıyor ve büyük ödül için yarışmaya başlıyor. Cuma gününde ise yarışmacılar hafta boyu verdiği puanlarla 1.yi  belirliyor ve büyük para ödülü ile buluşuyor.

En Hamarat Benim Yeni Sezon Ne Zaman?

FOX TV ekranlarında 455 bölümdür yayımlanan En Hamarat Benim programında temizlik ile başlanmış ve sonrasında yemek yapımı da formata dahil olmuştur. Yemekteyiz programının yan formatı olarak bilinmektedir. Yeni sezon öncesi programda yarışmacıların yüzünü güldürecek yenilik yaşandı. Programda Büyük ödül 50.000₺ olarak belirlendi. Ayrıca evini açan her yarışmacı için de 5.000₺ ödenecek.

Kadir Ezildi’nin sunduğu En Hamarat Benim programı 455.Bölümü ile sezon finaline girmişti. Gündüz Kuşağı’nın en popüler yapımlarından biri olan program yeni sezonu için FOX TV yönetiminden onay aldı. En Hamarat Benim programında  Kadir Ezildi yine sunucu koltuğunda yer alacak. Program Eylül ayının ilk haftası tekrardan FOX TV ekranlarında yayımlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir