Buffer ile instagram gönderilerinizi otomatik paylaşın

By , in Blog on . Tagged width: , ,
Paylaşmak ister misiniz?

Buffer ile instagram gönderilerinizi otomatik paylaşın

Instagram Otomatik Paylaşım Planlaması Kullanıcılara Sağladığı Avantajlar Instagram otomatik paylaşım planlaması kullanıcılar açısından birçok yönden avantajlar sağlıyor.

Bu özellikle kullanıcılar artık gün boyu yoğun tempo içerisinde zaman kaybına maruz kalmadan Instagram otomatik paylaşım işlemi gerçekleştirebiliyor.

Otomatik paylaşım planlamasının en önemli avantajlarından biri de kolay kullanımlı ve stressiz olmasıdır. Zamanın maddiyat kadar önemli olduğu çağımızda Instagram bu uygulamaya da imza atarak kullanıcıların artık daha rahat ve özgür bir şekilde hareket etmesini sağlıyor.

İnternet dünyası üzerinden ücretli ve ücretsiz olarak sunulan otomatik paylaşım planlama programlarına ulaşmak artık daha kolay bir hale geldi.

Buffer Instagram sosyal paylaşım uygulaması üzerinden otomatik paylaşım planlaması yapmak istediğinizde pek çok kullanıcılar tarafından da tercih edilen Buffer uygulamasından güvenle faydalanabilirsiniz.

Sahip olduğu pek çok özellikleriyle dikkat çeken Buffer, bu doğrultuda sadece Instagram açısından değil pek çok farklı sosyal paylaşım platformları açısından de değer teşkil ediyor.

Pratik bir kullanım olanağı sunan Buffer programından faydalanmak için ilk olarak uygulamaya ücretsiz olarak kayıt olmanız gerekiyor.

Bu işlem sonrasında programı tercihiniz doğrultusunda Google Play Store veya Apple Store üzerinden mobil cihazınıza dakikalar içerisinde indirebilirsiniz.

Bu işlem sonrasında tercihiniz doğrultusunda çoklu ya da tekli resimler ve videolar uygulamaya ilave edebilirsiniz. Uygulamada yer alan resim düzenleyici üzerinden resimlerinize dilediğiniz şekillerde rötuşlar sunabilirsiniz.

Gönderi metnini ve etiketleriniz üzerinde de gerekli ayarlamaları gerçekleştirdikten sonra saat ve tarih ayarlamasını da gerçekleştirerek planlama işleminizi tamamlıyorsunuz.

Tercih ettiğiniz saat ve tarih geldiğinde ise sistem tarafından uyarı alarak Instagram hesabınızı aktif etmeniz ve paylaşım yapmanız için sizleri otomatik olarak yönlendiriyor.

Buffer web sitesi: https://buffer.com/instagram

BUFFER İNCELEMESİ: SONUÇ

Buffer, yeni içeriklerinizi sosyal medya hesaplarınıza aktarmak için ideal bir araçtır ve çok iyi performans gösterir. Gelecekteki herhangi bir tarih veya saatte gönderilmek üzere sınırsız sayıda mesaj planlayabilmesi sayesinde, herhangi bir pazarlamacıya harika bir zaman tasarrufu sağlar.

Rapor sunabilen ve olayların takip ve etkileşim tarafına daha fazla odaklanan bir araç arıyorsanız, aynı fiyata rapor ve etkileşime olanak tanıyan Hootsuite gibi diğer araçları düşünmek isteyebilirsiniz.

Bunun dışında, Buffer, küçük işletmeler için harika bir giriş seviyesinde araçtır ve inanılmaz bir fiyata kullanışlı özelliklere sahiptir.

AVANTAJLAR

  • Etkileyici fiyatlandırma
  • Yayınlama Planı
  • Mobil ve masaüstü cihazlarda mükemmel kullanılabilirlik

DEZAVANTAJLAR

  • Ücretsiz planda çok az özellik mevcuttur
  • Sinir bozucu eylem çağrıları (CTA’s)

Buffer ile instagram gönderilerinizi otomatik paylaşın önerilen yazı

Google Arama

İnstagram

Buffer

Sosyal Medya

Gönderi zamanlayıcısı

Sosyal medya yönetimi

İnstagram gönderi yönetimi