2024 Yılında Devam Edecek 2023 Yaz Dizileri

2024 Yılında Devam Edecek 2023 Yaz Dizileri

Dönence

Dönence dizisinin en büyük avantajı yapımcısının da kanalının da Kanal D olması. Oyuncu maliyeti de düşük olan Dönence dizisi 2023 2024 yeni sezonunda devam edebilecek dizilerden biri. Kanal D 2023 2024 yeni sezonunda salı akşamları Dönence’yi yayınlamaya devam edemez; zira salı akşamları Üç Kız Kardeş dizisini yayınlayacak Kanal D bu durumda Dönence dizisi yeni sezonda gün değiştirecek muhtemelen de pazar akşamına geçecektir. Dönence dizisinin yeni sezonda kaç bölüm devam edeceğine ise gün değişikliği sonrası rakip yeni sezon dizileri karşısında alacağı reytingler belirleyecek.

Kendi Düşen Ağlamaz

Trt 1 yayına aldığı yaz dizilerini genelde yeni sezonda da devam ettiriyor. Kendi Düşen Ağlamaz dizisi yaz dizileri arasında en yüksek reytingi alan dizi zaten bu özelliği ile yeni sezonda devam etmeyi hak ediyor. Kendi Düşen Ağlamaz dizisi maliyeti çok düşük dizilerden; zira oyuncu kadrosunda en yüksek bölüm başı ücreti Eylül Tumbar ve Enes Koçak alıyor; iki başrol oyuncusu da çok düşük ücretler ile çalışıyor. Dizini  diğer başrol oyuncuları Hakan Yılmaz Dinç Daymen, Selen Soyder  ve Evrim Doğan da çok düşük bölüm başı ücretler ile sete çıkıyorlar. Trt 1 yönetimi geçen sezon perşembe akşamı yayınlandığı Al Sancak dizisi ile sözleşmesini fesih etti ve Al Sancak dizisi final yapmış oldu; bu kararın arkasında Kendi Düşen Ağlamaz dizisinin başarısı olduğu düşünülüyor. Kendi Düşen Ağlamaz dizisi 2023 2024 yeni sezonunda perşembe akşamı ekranlarda olmaya devam edecektir.

Benim Güzel Ailem

Benim Güzel Ailem de ekim kasım ayını görecek yaz dizilerinden biri. Trt 1’in senaryosu en gelişmiş dizilerinden biri olan Benim Güzel Ailem dizisinin de yeni sezonda önü açık. Trt 1 zaten yaz dizilerini devam ettireceği için yeni sezonda boş olacak günlerini yaz dizilerini koydu; ancak üzülerek söylüyorum ki Trt 1 yönetimi Benim Güzel Ailem dizisine güvenmediği için 2 yeni dizi ile anlaştı. Bu diziler Benim Güzel Ailem ve Hayatımın Neşesi dizilerinin yerine yayınlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir